Taleplerim

Müşteri: garantiwebtasarim.com\'dan alan adı desteği ve hizmeti alan kişi yada kuruluş.

Satıcı: www.garantiwebtasarim.com - Garanti Web Tasarım olarak anılacaktır.

Madde 1 - Garanti Web Tasarım\'dan alan adı, hosting, web tasarım, web yazılım, e-ticaret sitesi, mobil tasarım, görsel tasarım, adwords reklam yönetimi, sosyal medya reklam yönetimi, android & ios uygulamaları, seo optimizasyon, wordpress tasarım ve eklentilerini alabilmek için gerekli evrakları tarafımıza eksiksiz ve doğru şekilde iletilmesi gerekmektedir.

Madde 2 - Evrakları eksik yada doğru olmayan müşteriler, kayıt şartlarını yerine getirmemiş sayılır ve işlemler iptal edilir. Başvurusu iptal edilen hizmetlerde iade yapılmaz, müşteri tescil şartlarını yerine getirmek ile sorumludur.

Madde 3 - Evraklarında eksiklik yada yanlışlık olan alan adı gibi hizmetlerde ödeme iade edilmez. Alan adının aktif olabilmesi için evrakların eksiksiz ve doğru şekilde bize ulaştırılması gerekmektedir.

Madde 4 - Tasarım ve Yazılımların garanti süreleri 1 yıldır. Yapılan çalışmalar 4 saati geçmemektedir.

Madde 5 - Garanti Web Tasarım destek hizmeti ücretlidir. Yıllık destek hizmeti alan müşteriler sadece hizmetten yararlanabilir.

Madde 6 - Garanti Web Tasarım tüm çalışmalarının yedeklerini aylık olarak alır. Haftalık ve Günlük olarak backup (yedekleme) hizmeti almak isteyenler ayrı ücrete tabii tutulur.

Madde 7 - Ödemesi yapılan tasarım ve yazılım hizmetleri maksimum 4 iş gününde teslim edilir. Özel projeler bunlara dahil değildir.

Madde 8 - Müşteri, hizmeti satın almadan ürün detaylarını paket özellikten incelemelidir. Ekstra işlemler için iletişime geçilmelidir.

Madde 9 - Garanti Web Tasarım, dilediği zaman bir müşterinin hesabını kapatma ve düzenleme hakkına sahiptir.

Madde 10 - İşbu sözleşme kayıt tarihinde başlar, fesih edilinceye kadar geçerlidir. Müşteri, online kayıt veya herhangi bir yolla Garanti Web Tasarım\'ın hizmetlerinden yararlandığında bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır. Müşteri’nin başvurusu esnasında onayladığı bu Sözleşme’de zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler,Garanti Web Tasarım\'ın https://www.garantiwebtasarim.com/hizmet-sozlesmesi adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile Müşteri’ye bildirilecektir. Müşteri, Garanti Web Tasarım servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki Sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.