Müşteri Yorumları

Mutlu Müşteriler 
Garanti Web Tasarım Hizmet Kalitesi


Garanti web tasarım her projesinde hızlı çözüm üretebilme kabiliyeti sayesinde müşterilerine en iyiyi sunmak için çalışmaktadır. Web tasarım projelerinde önceliği müşteri ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda kaliteyi ön plana çıkararak internet ortamında üstün prestij sağlamaktadır. Doğru kullanıcılar elde etmek için, yetkin tecrübeli ekibiyle harekete ederek web sitelerin güncellemelerini de zamanında hızlı çözüme ulaştırmaktadır.

 

  1. Yorum Bırakın

Firmamızın eskiyen web sitesini Garanti Web Tasarım olarak mükemmel bir şekilde yenilediler. Yeni alt yapı ve kolay yönetim paneli sayesinde Şık ve Fonksiyon olarak çok başarılı bir çalışma ortaya çıktı. Çok kısa zamanda projeyi bitirdiler. Ve genelde proje bittikten sonra 1 hafta uğraşılır çünkü içeriğe karışmaz çoğu firma. Fakat Garanti Web Tasarım bize iş bırakmamış :) herşey hali hazırda bir çok ekstra çalışma yapılmış şekilde geldi. Bundan sonra web ortamında kendileriyle her konuda çalışmaktan memnuniyet duyacağız. Özellikle Adem Beye çok teşekkürler ilgisi alakası için. Başarılar Dilerim.

Yasin YILDIRIM - www.nizamturizm.com

Fimamızın kurumsal web sitesi hizmeti için yapmış olduğumuz organize çalışmadan ve güler yüzlü hizmetiniz için GARANTİ WEB TASARIM'A ve çalışan ekiplerinize öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum . Siteyi en minimum zamanda ve ince işçilik göstererek teslim etmeniz size olan saygınlığımızı ayrı bir boyuta taşımıştır. Kurumsal Kimliğimizi sanal ortamda ancak böyle bir web tasarım İle anlatabilirdik . Başta '' ADEM BEY '' olmak üzre GARANTİ WEB TASARIM ailesine başarılarının devamını diliyorum…

Ali Resul Saraç - www.ycamuhendislik.com.tr

Web sayfamızın tasarımı ve destek konusunda, Garanti Web Tasarım ile çalışmış olmaktan memnunuz. Sayfa güncellemeleri konusunda hızlı bir şekilde dönüş sağlıyorlar. Telefon ve mail ile ulaşmada her zaman karşımızda bir yetkili bulabiliyoruz. Müşteri memnuniyetini gözeterek vermiş oldukları hizmetten dolayı kendilerini kutluyorum.

Şener AKBULUT - www.vakifportfoy.com.tr

Kıtalar arasındaki uzun mesafemize rağmen aynı ofiste çalışıyormuş gibi yakın, özveri ve sabırla, vizyonumuza vizyon katarak sitemizi beklediğimizden daha kısa bir zamanda teslim eden Garanti Web Tasarım ekibine eşsiz hizmet kalitesi için canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Erhan BALCI - www.muratfurniture.com

Adventure Spor Tekstil olarak isteklerimizi tam olarak anlayan ve seri bir şekilde yanıt veren, beklentimizin üzerinde hizmet kalitesiyle bizleri memnun eden Garanti Web Tasarım firmasının güler yüzlü çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz…

Ayşegül ÇAMCI - www.adventurespor.com

Öncelikle GARANTİ WEB TASARIM'A teşekkür ediyorum. Satış öncesinde ilginiz, satış sonrasında da destek hizmeti sağlarken işinizi mükemmel yapmanızın, nezaketiniz, müşterinizin sorunlarını çözmek için sarf ettiğiniz gayret ve samimiyete teşekkür ederim.

Sertaç BALKİS - www.ileripano.com

Garanti web tasarım çalışanlarının cbr temizlik hizmetlerine vermiş olduğu güler yüzlü hızlı kaliteli hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Orhan CIBIR - www.cibirtem.com

Garanti Web Tasarım ekibi gerçekten konusunda uzman bir ekip, projemizi tam istediğimiz gibi ve zamanında teslim ettiler, herkese tavsiye edebilirim. Göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Nadire TEKPINAR - www.amerikankulturantalya.com

Birlikte planlı ve programlı bir şekilde çalışmamız sonucunda kurumsal web sitemiz sadece iki gün içerisinde sorunsuz bir şekilde tasarlandı ve yayına alındı. Başta Adem Bey olmak üzere, web sitemizi hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmete alan, her türlü isteğimize anında cevap veren tüm Garanti Web Tasarım ekibine göstermiş oldukları gayret, özen, yakın ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum.

Rabia Tuğçe TERCAN - www.amerikankulturgop.com

Müşterilerimize direkt olarak ulaşmamızı sağladığı için web sitemizin tasarımı bizim için son derece önemliydi. Bu yüzden başarılı bir kurumsal web sitesi yapabilmek amacıyla garanti web tasarım ile anlaşma sağladık. Garanti web tasarım’ın, önde gelen hizmet olarak sayfa güncellemesi ve sorunlar karşısından her an ve hızlı bir destek sağlayabilme yetkinliği sayesinde, tasarım ve destek hizmetlerinden son derece memnun kaldık.

Bilican KEMALOĞLU - www.hanedanenerji.com

ERC YAPI olarak bize verdiğiniz hizmetten, gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür eder ve saygılarımızı sunarız. Personelinizin müşterileri ile yakından ilgilenmesi, en ufak bir sorunda bile hiç yorulmadan yardım etmesi çok güzel bir adım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Aynur AZİZ - www.ercyapi.com

Projelerimizi müşterilerimize iyi sunabilmemiz için, kurumsal web tasarım yaptırmak bizim için çok önemliydi. Bu yüzden projelerimizi hızlı ve güvenilir şekilde bitirecek ve destek sağlayacak web tasarım firmasına ihtiyacımız vardı. Garanti web tasarım hizmetlerine, hızlı, güvenilir, profesyonel, kaliteli hizmetleri için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Turan ÖZPOLAT - www.ozpolatlar.com.tr

Sorunsuz bir web sitesi işimizin olmazsa olmazlarından. Müşterilerimize kendimizi anlattığımız ürünlerimizi sergilediğimiz bir ortamda bize kusursuz hizmet sunan Garanti Web Tasarım ekibine çok teşekkür ederiz. Web sitesinin yanında SEO da da kısa zamanda özverili bir çalışma ile kalıcı çözümler ürettiler. Sabırlı ve güler yüzlü , önceliği her zaman müşteri memnuniyetine vermiş olan bu ekibi Kutluyorum.

Emre ŞAHİN - www.yakamozcanta.com

Danıshine Solar Enerji olarak, kurumsal web sitemizin yeni tasarımını ve içeriğini tekrardan yenileyerek web tasarım, web yazılım ve seo çalışmalarından dolayı Garanti Web Tasarımın, ekibindeki arkadaşlardan son derece memnun kaldık. Çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Başarılı projelere imza atmanız dileğiyle…

Fatih DANIŞ ŞEN - www.danishine-solar-enerji.com

Garanti Web Tasarım ekibine göstermiş oldukları ilgi ve ortaya çıkardıkları muazzam ürün için çok teşekkürler. Kurumsal kimliğimizi ancak kurumsal bir web sitesiyle tamamlayabilirdik ki öyle de oldu Garanti Web Tasarım sayesinde. Özellikle 1 gün gibi kısa bir sürede web site tasarımı ve kurulumunu tamamlamaları beklentilerin çok üstünde bir durum. Şiddetle tavsiye ederim.. Saygılar, sevgiler

Varol BİNGÖL - www.bavef.com

Garanti Web Tasarımdan kurumsal web tasarım hizmeti aldık. Kısa sürede web sitemizin performansı beklediğimizin üzerinde bir performans sergilediğini gördük. Ne kadar doğru bir kurumla çalıştığımızın farkına vardık. Teşekkürler.

Ahmet YAVUZ - www.garantiyed.com

Garati web tasarım, Adem Bey'e hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Kurumsal web sitemizi yaptırdık. SEO konusunda yardımcı oldular sayfamı 199.sıradan 3.sayfaya taşıdılar. Başarılı bir ekip, Kesinlikle sitenizin mevyelerini yediren firmadır.

İsmail ISKARACI - www.koltukyikamaburada.com